Przejdź do głównej zawartości

Tłumaczenia w Szczecinie

Tłumaczenia Szczecin

Jak zlecić tłumaczenie przysięgłe w Szczecinie?

próbowałem  zebrać kilka informacji z różnych stron internetowych. Nie tylko jednak angielski jest najważniejszym językiem świata. Okazuje się na przykład, że tłumaczenia języka szwedzkiego są całkiem popularne w Szczecinie. Znalazłem artykuł pod tytułem : Tłumaczenia szwedzkiego Szczecin. 
(link pod tutułem)
Także znalazłem inne języki wydawałoby się ezgotyczne, teraz coraz bardziej popularne. Język norweski,  wiadomo że jest dość dla Polaków osobliwy, lecz coraz więcej wymaga tłumaczenia.
Podobnie jest z językiem duńskim, kto znalazł się w duńskim supermarkecie ,wie jak trudno coś tam kupić- wszuysyko nazywa się inaczej!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Darmowa i szybka wycena tłumaczenia?

Nie tak dawno czytałem, przeglądając teksty o tłumaczeniach i tłumaczach, felieton traktujący o szybkiej i darmowej wycenie dokumentów do tłumaczenia. Dotyczy problemu, jak można w tak krótkim czasie wycenić – a przeważnie w ofercie poznańskich biur tłumaczeń jest godzina – wielostronicowy plik w języku oryginalnym.

O tłumaczeniach na wesoło

Przeglądając blogi biur tłumaczeń chciałbym dziś położyć akcent na aspekt humorystyczny wpisów czy stron blogowych. Tutaj z przykrością stwierdzam ,że zapisane słowo blog słownik wbudowany w pakiet biurowy Microsoft wciąż  na nowo podkreśla jako błędne. Czy nie powinien się on sam aktualizować, nadążając za zmianami w żywym języku (mówionym)? Ale nie miało być na poważnie, dziś na tablicy tematem „humorystyka” a nie przykładowo aspekty tłumaczenia przysięgłego albo tłumaczenie angielskiego w Mosinie.

Kontrola tłumaczeń dla dużej firmy

Tłumaczenie dla dużej firmy zagranicznej to praca dla wielu działów. Dział firmy nieraz może poprosić, aby pod tłumaczeniem zwykłym podbić pieczątkę. W przypadku ważnych dokumentów można zarządzić kontrolę umów. Oraz kontrolę tłumaczeń. To raczej zadanie działu umów, bądź innej jednostki kontroli wewnętrznej korporacji.